Kontaktinformation

Du kan kontakta våra försäljningsspecialister per telefon på kontorets nummer i Ruukki eller via e-post till enskilda personer. Du kan också samla ihop produkter som intresserar dig med hjälp av fröväljaren direkt till din offertbegäran. Vi återkommer till dig via e-post.

Naturcom Oy, Ruukki
Tel: (08) 270 7200

Naturcom Oy, Loimaa
Tel: (02) 762 6200

Kan vi hjälpa dig?

Lämna ett kontaktformulär till oss, så tar vi kontakt med dig.

Personalen

Teemu Rantsi

Byråchef, partiförsäljning, import/export

teemu.rantsi@naturcom.fi

Venla Kanniala

Försäljning, kundservice

venla.kanniala@naturcom.fi

Marttiina Kiviniitty

Försäljning, fakturering, kundservice

marttiina.kiviniitty@naturcom.fi

Tarja Mällinen

Rauno Laukka

Lagerchef, produktionsansvarig

rauno.laukka@naturcom.fi

Eveliina Takalo

Lagerförman, förpackningsverksamhet

eveliina.takalo@naturcom.fi

Petri Lampela

Lager

petri.lampela@naturcom.fi

Juha Uusitalo

Odlingskontrakt, Loimaa, agronom

juha.uusitalo@naturcom.fi

Timo Mäkinen

Verkställande direktör, agronom

timo.makinen@naturcom.fi

Verksamhetsställen