Yhteystiedot

Voit olla yhteydessä myynnin asiantuntijoihimme Ruukin toimistonumerosta tai ottaa sähköpostitse yhteyttä eri henkilöihin. Voit myös koota siemenvalitsimemme avulla sinua kiinnostavat tuotteet suoraan tarjouspyyntöön. Palaamme tarjouspyyntöösi sähköpostilla.

Naturcom Oy, Ruukki
Puh. (08) 270 7200

Ahlströmintie 1 S

92400 Ruukki

Naturcom Oy, Loimaa
Puh. (02) 762 6200

Köyliöntie 268
32250 Loimaa

Voimmeko auttaa?

Jätä meille yhteydenottolomake, otamme sinuun yhteyttä.

Henkilöstö

Teemu Rantsi

Toimistopäällikkö. tukkumyynti, tuonti/Vienti

teemu.rantsi@naturcom.fi

Maarit Paakkari

Laskutus, myynti

maarit.paakkari@naturcom.fi

Sanni Volanto

Myynti

sanni.volanto@naturcom.fi

Rauno Laukka

Varastopäällikkö, tuotantovastaava

rauno.laukka@naturcom.fi

Eveliina Takalo

Varaston esimies, pakkaustoiminta

eveliina.takalo@naturcom.fi

Petri Lampela

Varasto

petri.lampela@naturcom.fi

Juha Uusitalo

Viljelysopimukset, Loimaa, agronomi

juha.uusitalo@naturcom.fi

Timo Mäkinen

Toimitusjohtaja, agronomi

timo.makinen@naturcom.fi

Toimipisteet