Yhteystiedot

Voit olla yhteydessä myynnin asiantuntijoihimme Ruukin toimistonumerosta tai ottaa sähköpostitse yhteyttä eri henkilöihin. Voit myös koota siemenvalitsimemme avulla sinua kiinnostavat tuotteet suoraan tarjouspyyntöön. Palaamme tarjouspyyntöösi sähköpostilla.

Naturcom Oy, Ruukki
Puh. (08) 270 7200

Ahlströmintie 1 S

92400 Ruukki

Naturcom Oy, Loimaa
Puh. (02) 762 6200

Köyliöntie 268
32250 Loimaa

Voimmeko auttaa?

Jätä meille yhteydenottolomake, otamme sinuun yhteyttä.

Henkilöstö

Teemu Rantsi

Toimistopäällikkö. tukkumyynti, tuonti/Vienti

teemu.rantsi@naturcom.fi

Maarit Paakkari

Asiakkuus- ja laskutusvastaava, myynti, agrologi

maarit.paakkari@naturcom.fi

Sanni Volanto

Asiakkuus- ja markkinointivastaava, myynti, agrologi (amk)

sanni.volanto@naturcom.fi

Rauno Laukka

Varastopäällikkö, tuotantovastaava

rauno.laukka@naturcom.fi

Petri Lampela

Varastovastaava

petri.lampela@naturcom.fi

Juha Uusitalo

Viljelysopimukset, Loimaa, agronomi

juha.uusitalo@naturcom.fi

Timo Mäkinen

Toimitusjohtaja, agronomi

timo.makinen@naturcom.fi

Marjut Grönlund

Myynti

marjut.gronlund@naturcom.fi

Toimipisteet